Eesti English Русский

FLEXA Play mööbel      

 

HABA Väikesed Sõbrad 
Ostukorv
Kogus:
Kokku:
Tellimisinfo

Üldtingimused

Müügitingimused kehtivad Deore.ee e-poe klientide (edaspidi Ostja) ja Deore.ee omaniku DeOre OÜ (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Deore.ee e-poes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades, kinnitab Ostja, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib originaalarve. Palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning järgida vastavaid instruktsioone. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest. 

Toodete pildid on illustreerivad ning ei pruugi vastata tegelikkusele.


Müügitehingu hind

Deore.ee e-poes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ilma transpordikuluta ning sisaldavad käibemaksu 20%.
Transpordi hind kuvatakse kliendile ostukorvis pärast kohaletoimetamisviisi valikut. Transpordi hind sõltub valitud kättetoimetamise viisist.

Müügileping loetakse sõlmituks, st tellimuse täitmist alustatakse, kui kogu arve summa on laekunud DeOre OÜ arvelduskontole, kui pole kokku lepitud teisiti.

Tarneaeg

Tellimus postitatakse 7 päeva jooksul peale makse laekumist OÜ DeOre arvelduskontole (toode kohe saadaval), kui ei ole kokku lepitud teisiti.
Flexa mööbli tarneaeg 4-6 nädalat (selle ajaga jõuab kaup meie lattu, kust see saadetakse edasi kliendile).


Tellimuse tühistamine ja kauba tagastamine

Müüjal on õigus tellimus tühistada, kui ettemaksuarve summa ei ole laekunud DeOre OÜ pangakontole 3 päeva jooksul alates tellimuse vormistamisest.

Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, originaalpakendis, originaalarvega ning kõigi markeeringutega. Taganemisavaldus peab olema saadetud DeOre OÜ-le kirjalikult aadressil info@deore.ee . Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine. Kauba tagastamisega või vahetamisega kaasnevad transpordikulud jäävad Ostja kanda. Tagastamisel peab toode olema markeeritud saatja ja saaja kontaktandmetega.

Juhul, kui tellitud kaup on defektne, ostab Müüja kauba tagasi vastavalt kauba eest tasutud väärtusele. Ostja teavitab defektse kauba saamisest deore.ee e-poodi viivitamatult, saates vastavasisulise e-kirja aadressile info@deore.ee.
 

Tellimuse tasumise makseviis:

Arvega – Kui tellimus kinnitatud, saadetakse Ostja poolt sisestatud e-posti aadressile ettemaksuarve, mille alusel saad kauba eest tasuda. Tellimus postitatakse, kui DeOre OÜ arveldusarvele on laekunud ettemaksuarve summa.

Tellimuse täitmise tähtaeg - Tellimus täidetakse hiljemalt seitsme tööpäeva jooksul peale arvel oleva summa laekumist DeOre OÜ kontole (tooted, mis on kohe saadaval) .

Tellitud kauba kättesaamiseks on järgnevad võimalused:

Smartpost automaat - Pakk saadetakse Ostja valitud Smartposti automaati, saatmiskulu on 3,50 €. Ostja valib paki saamiseks sobiva pakiautomaadi. Kui pakk on soovitud pakiautomaati jõudnud, saadetakse Ostja (numbrile, mille olete sisestanud tellimusele) telefonile sms uksekoodiga.

Omniva pakiautomaatPakk saadetakse Ostja valitud Omniva pakiautomaati, saatmiskulu on 3,50 €. Ostja valib paki saamiseks sobiva pakiautomaadi. Kui pakk on soovitud pakiautomaati jõudnud, saadetakse Ostja (numbrile, mille olete sisestanud tellimusele) telefonile sms uksekoodiga.

DPD Pakipood - Ostjale saadetakse pakk Ostja valitud DPD pakipoodi, saatmiskulu 3,20 . Saadetise pakipoodi jõudmise kohta saadetakse Ostjale sellesisuline sms telefonile.

DPD Pakipood kuller - Ostjale saadetakse pakk Ostja valitud DPD pakipoodi, saatmiskulu 5,90 . Saadetise pakipoodi jõudmise kohta saadetakse Ostjale sellesisuline sms telefonile.

Mööbli transport (Eestis)- Transpordi hind on 19 €. Kaup tuuakse kliendi poolt edastatud aadressile.

Tulen ise järele - Kaubale saab ise järele tulla, palume eelnevalt järele tulemise aeg kindlasti kokku leppida. Märkides tellimuse kättesaamiseks "Tulen ise järgi" ja peale meiepoolse teate saamist, et Teie tellimus on komplekteeritud, palume kaubale järgi tulla 7-päeva jooksul.

Kättesaamisaja kokkuleppimiseks võta meiega ühendust info@deore.ee või telefonil +372 5628 7004.

Toome kauba Tallinna piires Ostja kätte - Teenuse hind on 10 €. Kaup tuuakse Ostjale sobivasse kohta, sellest eelnevalt kokkuleppides. Teenust ei saa kasutada tellides mööblit.Tellides paki pakiautomaati, palume tellimusele lisada kindlasti oma mobiiltelefoni number.